Zabezpieczanie wnętrza samochodu
Jelenia Góra

Bezpieczne i efektowne czyszczenie skór i materiałów

Skuteczne czyszczenie tapicerki samochodowej

Przedłużenie żywotności i świeżości tapicerki

Odświeżenie i nasycenie koloru skóry i materiałów

Większa odporność na brud, opady, śnieg

Łatwiejsze późniejsze czyszczenie doraźne wnętrza auta

Zabezpieczanie wnętrza Jelenia Góra

W ofercie naszego Autospa w Jeleniej Górze oferujemy czyszczenie oraz zabezpieczenie wnętrza auta. Warto wiedzieć, że pielęgnacja wnętrza samochodu to nie tylko odkurzanie, pranie siedzeń i wycieranie tapicerki. Czyszcząc tapicerkę tradycyjnymi środkami możemy narazić ją na przyspieszone pękanie i szybszy proces starzenia. Odpowiednie, stosowane przez nasz salon auto detalingu w Jeleniej Górze, preparaty bezpiecznie oczyszczą wnętrze Twojego samochodu.

Warto zdecydować się na tą usługę, zwłaszcza jeśli posiadamy auto nowe, lub z małym stażem, bowiem zabezpieczenie wnętrza samochodu, które stosujemy w Jeleniej Górze gwarantuje klientom wieloletni i trwały efekt ochronny, zarówno przed brudem, jak i opadami, czy śniegiem. Zastosowanie zabezpieczenie wnętrza auta w naszym salonie kosmetyki samochodowej w Jeleniej Górze  pozwala na uzyskanie maksymalnego efektu nasycenia koloru i odżywienia tapicerki, przez co wydaje się ona świeży, nowa i zapiera dech w piersiach.

W naszej ofercie w Jeleniej Górze na odpowiednio oczyszczone już przez nas powierzchnie nakładamy specjalne powłoki ochronne, zabezpieczające  elementy wnętrza, dzięki czemu jest ono mniej podatne na zabrudzenia.

Polecamy także zadbanie o lakier samochodu, korzystając z oferty polerowania i renowacji, nałożenia powłoki ceramicznej  lub folii zabezpieczającej oraz ochrony szyb i felg.