Polerowanie i renowacja samochodu
Jelenia Góra

Usunięcie rys występujących na lakierze

Odświeżenie intensywności koloru samochodu

Usunięcie dużej części zanieczyszczeń

Przywrócenie głębi koloru lakieru auta

Poprawa prezencji wizualnej samochodu

Bezpieczeństwo usługi - pomiar grubości lakieru

Polerowanie i renowacja Jelenia Góra

W ofercie naszego Autospa w Jeleniej Górze oferujemy polerowanie oraz renowację lakieru samochodu. Po odpowiednim myciu oraz  przygotowaniu lakieru auta polerujemy go go stosując najwyższej jakości pasty polerskie. Warto zdecydować się na tą usługę, zwłaszcza jeśli posiadamy auto stare, z dużym stażem i mocno eksploatowane, bowiem technika renowacji, którą stosujemy w Jeleniej Górze gwarantuje klientom wieloletni i trwały efekt. Zastosowanie polerki lakieru samochodowego w naszym salonie kosmetyki samochodowej w Jeleniej Górze  pozwala na uzyskanie maksymalnego efektu połysku lakieru, przez co wydaje się on świeży, nowy i zapiera dech w piersiach.

W naszej ofercie w Jeleniej Górze zapewniamy również renowację samochodu różnego rodzaju pastami polerskimi. Oferujemy proces profesjonalnej renowacji lakieru, który składa się z wielu etapów. Renowacja lakieru przeprowadzana jest w zależności od stopnia jego zużycia oraz rodzaju lakieru.

Polecamy w następnej kolejności utrwalenie stanu lakieru przez nałożenie folii ochronnej lub powłoki ceramicznej, a także zabezpieczenie wnętrza auta oraz zadbanie o szyby i felgi.

Odśwież lakier swojego samochodu na wiele lat

Polerowanie lakieru auta w Jeleniej Górze jest jedną z podstawowych, wykonywanych przez nas usług Auto Detalingu. Po uprzednim przygotowaniu samochodu przystępujemy do renowacji lakieru stosując najwyższej jakości środki, które umożliwiają w przyszłości uzyskanie odpowiedniego połysku i intensywnego, świeżego koloru.